Akcesoria poligraficzne do tamponiarek firmy Teca-Print

Wydajny i niezawodny system tampondruku składa się z wielu integralnych części, które gwarantują jego komfortową obsługę. W prezentowanej ofercie polecamy różnego rodzaju wymienne akcesoria do tampondruku od sprawdzonego producenta. Wśród nich znaleźć można m.in. stoły obrotowe, przesuwne lub wahadłowe, a także pierścienie ceramiczne do kałamarzy. Oprócz tego, dostępne są również urządzenia drukarskie o charakterystycznej specyfikacji technicznej oraz przeznaczeniu. W szerokim asortymencie firmy Teca-Print posiadamy naświetlarki i suszarki czy transfery Carre. Wszystkie prezentowane urządzenia poligraficzne zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów zapewniających bezpieczeństwo użytkowania i niezawodność pracy.

Automatyczne dozowanie rozcieńczalnika (1)

Automatyczne dozowanie rozcieńczalnika

Kontakt

Automatyczne dozowanie rozcieńczalnika

Automatyczne dozowanie rozcieńczalnika TI 300

Załączniki:

Aktywacja poliolefin PP,PE (1)

Palnik (aktywacja poliolefin PP,PE)

Kontakt

Palnik (aktywacja poliolefin PP,PE)

W przypadku nadruków na poliolefinach (PE,PP) nie należy zapominać o ich niskim napięciu powierzchniowym, które może wpływać na pogorszenie jakości nadruku. Dlatego w celu zapewnienia optymalnej przyczepności farby na polietylenie (PE) i polipropylenie (PP) (szczególnie w procesach tampondruku i sitodruku), materiały należy poddać obróbce wstępnej. Ich napięcie powierzchniowe powinno wynosić co najmniej 38 Dyn = 0,038 N / m. Napięcie to można zbadać przy użyciu specjalnego aparatu, który jest napełniany farbą wyregulowaną dokładnie na powyższą wartość. Jeżeli wartość napięcia powierzchniowego jest niższa od 0,038 N / m, wymagana jest bardziej intensywna obróbka. Możliwymi typami obróbki wstępnej są opalanie, aktywacja koronowa lub podkład/polepszacz przyczepności. (środek chemiczny MT, patrz katalog farb Teca-Print).


Opalarka FLG 201 i FLG202
 

Suszarki na podczerwień (1)

Suszarki na podczerwień

Kontakt

Suszarki na podczerwień

Suszarki IRG 101 stosowane są obróbce wtórnej. Urządzenie wyposażone jest w regulację temperatury oraz czasu suszenia. 
Zastosowanie w przypadku nadruków na np. szkle, metalu , poliacetaluSuszarka IRG 101

Załączniki:

System nadzoru nadruku (1)

System kontroli wizyjnej

Kontakt

System kontroli wizyjnej

System nadzoru nadruku (Vision Monitoring).

Myjki (2)

Myjka

Kontakt

Myjka

Myjka WG 701

Załączniki:


Myjka

Kontakt

Myjka

Myjka WG 901

Załączniki:

Naświetlarki i suszarki (1)

Naświetlarki i suszarki

Kontakt

Naświetlarki i suszarki

Naświetlarka BG 25/30
Naświetlarka BG 35/50
Naświetlarka BG 35/100

Suszarka TS 25/30
Suszarka TS 35/50
Suszarka TS 35/100

Stoły krzyżowe (1)

Stoły krzyżowe X-Y-Z

Kontakt

Stoły krzyżowe X-Y-Z

Stół krzyżowy X-Y-Z MG 0
Stół krzyżowy X-Y-Z KT 50
Stół krzyżowy X-Y-Z KT 30
Stół krzyżowy X-Y-Z KT 10

Stoły obrotowe (1)

Stoły obrotowe

Kontakt

Stoły obrotowe

Stół obrotowy

Załączniki:

Stoły przesuwne (1)

Stoły przesuwne

Kontakt

Stoły przesuwne

Stół przesuwny elektromechaniczny VT 602

Załączniki:

Transfer Carre (2)

Transfer Carre

Kontakt

Transfer Carre

Transfer Carre TFC-S
Transfer Carre TFC 85
Transfer Carre TFC 114
Transfer Carre TFC 142

Załączniki:


Transfer Carre

Kontakt

Transfer Carre

Transfer Carre TFC-i 125

Załączniki:

Stoły wahadłowe (1)

Stoły wahadłowe

Kontakt

Stoły wahadłowe

Stół wahadlowy PT 300

Załączniki:

Regulowane podstawy stołu (1)

Hydraulicznie regulowana podstawa stołu

Kontakt

Hydraulicznie regulowana podstawa stołu

Załączniki:

Sprawdzone urządzenia peryferyjne do tampondruku

Proponujemy wyłącznie sprawdzone akcesoria poligraficzne, spełniające najwyższe standardy jakości. Dzięki nim proces znakowania produktów stanie się optymalny. Oferujemy m.in. myjki do tampondruku, wykonane z blachy nierdzewnej. Urządzenia te wyposażone są w manualną szczotkę, 2 zbiorniki oraz system odsysania oparów rozpuszczalników. Taka konstrukcja myjek do tampodruku zapewnia skuteczną konserwację tamponiarek i jej podzespołów, dlatego warto w nie zainwestować. Oprócz tego, w dostępnym asortymencie posiadamy również systemy wizyjne nadruku w przystępnej cenie. Umożliwiają one sprawne wykrycie mankamentów znakowania. Systemy wizyjne nadruku umożliwiają więc skuteczną redukcję dodatkowych kosztów czy strat, dlatego warto w nie inwestować.

Urządzenia peryferyjne gwarantujące nadruk wysokiej jakości

Jako producent urządzeń przeznaczonych do wykonywania tampondruku przygotowaliśmy również specjalną ofertę obejmującą urządzenia peryferyjne przyczyniające się do optymalizacji procesu drukowania. Wśród dostępnych rozwiązań znaleźć można m.in. systemy wizyjne nadruku, umożliwiające monitorowanie uzyskanego efektu. Dzięki nim można uzyskać znakowanie spełniające najwyższą jakość. Oprócz tego, dysponujemy również pierścieniami ceramicznymi do kałamarzy gwarantującymi z kolei precyzyjne nakładanie oraz zbieranie nadmiaru farby graficznej z powierzchni matrycy. Elementy te dostępne są w różnych wielkościach, dlatego można je dopasować do indywidualnych potrzeb. Nie ulega wątpliwości, że pierścienie ceramiczne i inne akcesoria poligraficzne z naszej oferty to szansa na idealny tampodruk. Zachęcamy do kontaktu. Chętnie doradzimy w wyborze najlepszych urządzeń drukarskich. Indywidualne podejście do każdego Klienta pozwala nam zaproponować rozwiązanie spełniające wszelkie oczekiwania.

Certyfikowane urządzenia drukarskie — funkcjonalność i wygoda użytkowania

Precyzyjny tampodruk gwarantują nowoczesne akcesoria przeznaczone do jego wykonania. W tej kategorii polecamy szeroki wybór produktów wyróżniających się wysoką wydajnością oraz intuicyjną obsługą. W ofercie posiadamy m.in. urządzenia drukarskie, takie jak stoły przesuwne elektromechaniczne VT 602, charakteryzujące się płynnym, dokładnym i bezobsługowym działaniem. Dodatkowo zostały one wyposażone w przycisk „STOP” oraz „INICJACJA”, co daje możliwość dostosowania pracy tego typu urządzeń poligraficznych do indywidualnych potrzeb użytkownika. Oprócz tego, w prezentowanym asortymencie znaleźć można również stoły obrotowe, dostępne w kilku wariantach. Modele MG-0 to akcesoria poligraficzne wykonane ze stabilnego żeliwa, które pozwalają na staranne dopasowanie obrazu do drukowanej powierzchni, a także wykonanie korekty w osiach X i Y. Jeśli poszukujesz niezawodnych urządzeń peryferyjnych do drukowania technologią tampondruku spełniających wszelkie potrzeby Twojego biznesu, zgłoś się do nas. Proponujemy rozwiązanie zapewniające optymalny proces znakowania wybranej struktury.