Tampon — stempel umożliwiający perfekcyjny druk znaków

Tampondruk to specjalna technika znakowania różnego rodzaju powierzchni. Za pomocą miękkiego stempla, zwanego tamponem, zostaje naniesiony druk z matrycy na dany przedmiot. Perfekcyjne odwzorowanie określonych wzorów i znaków umożliwia specjalistyczne urządzenie zbudowane z wysokiej jakości materiałów. W dostępnej ofercie znaleźć można m.in. niezawodną maszynę do robienia nadruków na kubkach, sprzętach AGD oraz zabawkach. Każda charakteryzuje się niezwykłą wydajnością pracy i szybkością działania. Jeśli jesteś przedsiębiorcą poszukującym sprawdzonej maszyny do nadruku gadżetów z branży automotive lub innej, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści zaproponują rozwiązanie idealne dopasowane do specyfiki działalności Twojej firmy.

Tampondruk w branży medycznej i farmaceutycznej


Przykłady nadruku:

Medizinalschlauch.jpg
Messroehrchen.jpg
med.jpg

Tampondruk na AGD


Przykłady nadruku:

pralka.jpg
Philips_cucina.jpg
Nespresso_Abdeckung.jpg

Tampondruk na produktach higieny osobistej


Przykłady nadruku:

Interdental_Brushes.jpg
maszynka.jpg
Trisa_3_Buersten.jpg

Tampondruk na obudowach z tworzyw sztucznych


Przykłady nadruku:

Maschinengriff_Hilti_AVR_02.jpg
Maschinengriff_Leister.jpg
Katadyn_Vario.jpg

Tampondruk w branży automotive


Przykłady nadruku:

Autoanzeige_200x150.jpg
Motorabdeckung_Rotax.jpg
Schalterverkleidung.jpg

Tampondruk w branży reklamowej


Przykłady nadruku:

nadruk na długopisach
Modellwagen.jpg

Tampondruk w branży elektrotechnicznej

W przygotowaniu


Przykłady nadruku:

Halbleiter_4.jpg
Druckueberwachung.jpg
Schalter.jpg

Tampondruk na kosmetykach


Przykłady nadruku:

2Nivea_deckel.jpg
AnnaSui.jpg
Mascara_Invima.jpg

Tampondruk na szkle


Przykłady nadruku:

knopf.jpg
Parfumflacon_03.jpg
Glas_Peclard.jpg

Trwały nadruk na wyrobach medycznych, reklamowych i elektrotechnicznych

Oferujemy sprzedaż sprawdzonych urządzeń, dzięki którym wykonasz tampondruk na kosmetykach, gumowych wężach i wielu innych przedmiotach. Proponowane przez nas tamponiarki zostały tak zaprojektowane, by umożliwiać trwałe, efektowne oraz czytelne znakowanie powierzchni wypukłych, wklęsłych, a także płaskich. Wszystkie doskonale sprawdzą się jako maszyny do nadruku na szkle, wyrobach medycznych czy tworzywach sztucznych. Oprócz tego, szerokie zastosowanie tego rodzaju rozwiązań technologicznych obejmuje również tworzenie elektroniki drukowanej. Zapoznaj się z dostępną ofertą i wybierz tani sposób znakowania, który nigdy nie zawodzi.

Stwórz z nami perfekcyjny nadruk na pojemnikach i nie tylko

Tampodruk to niezwykle atrakcyjna metoda znakowania różnego rodzaju przedmiotów. Z powodzeniem może być wykonana na gumowych wężach i nie tylko. Odpowiednio dopasowana farba oraz akcesoria umożliwiają również trwałe zdobienie szkła, skóry czy tworzyw sztucznych. W firmie Teca-Print znajdziesz wszystko, co niezbędne, by stworzyć profesjonalną elektronikę drukowaną lub spersonalizowany nadruk na pojemnikach. Jako doświadczony dystrybutor tego typu rozwiązań technologicznych dysponujemy bogatą ofertą elementów, potrzebnych do wykonania tampodruku na różnorakich powierzchniach zarówno miękkich, jak i twardych. Posiadamy m.in. maszynę do robienia nadruków na drewnie, metalach oraz plastrach. Wszystkie dostępne urządzenia zostały wykonane z materiałów wysokiej jakości, dlatego uzyskane rezultaty na długo pozostaną czytelne oraz bardzo efektowne.

Maszyna do drukowania na materiale od sprawdzonego producenta

Jesteś przedsiębiorcą specjalizującym się w produkowaniu gadżetów reklamowych lub personalizowanych i poszukujesz sposobu na wykonanie odpornego nadruku? Świetnie trafiłeś! W firmie Teca-Print znajdziesz maszynę do drukowania na materiale różnego rodzaju od szwajcarskiego producenta. Dzięki niej uzyskasz wyraźne zdobienie, odporne na ścieranie czy negatywny wpływ chemikaliów. Każda maszyna przeznaczona do wykonania druku na materiale, niezależnie od tego, czy będzie to tkanina, czy tworzywo sztuczne, została wykonana w oparciu o najnowocześniejsze rozwiązania technologiczne. Jesteśmy pewni, że spełni ona potrzeby danego biznesu. Interesuje Cię profesjonalna maszyna do nadruku nakrętek, która spełni wszelkie Twoje oczekiwania? Skontaktuj się z nami i wybierz certyfikowane urządzenie gwarantujące uzyskanie pożądanego efektu.