Najwyższej jakości matryce do tampodruku — Teca-Print

Matryca do tampodruku jest jednym z kluczowych elementów technologii tampondruku, który wpływa na jakość znakowania. Aby uzyskać jak najlepszy efekt końcowy całego procesu, należy dopasować kliszę do typu powierzchni przeznaczonej do zadrukowania. W bogatej ofercie firmy Teca-Print znaleźć można matryce drukarskie w wielu różnych wariantach. Dostępne są m.in. modele stalowe o różnej grubości czy ceramiczne jedno- lub dwustronnie polerowane. Oprócz tego, w asortymencie nie brakuje również matryc fotopolimerowych wykonanych z materiału światłoczułego. Co więcej, nieustannie pracujemy nad nowymi modelami klisz. Poszerzyliśmy ofertę o matryce grawerowane laserem. Należy podkreślić, że wszystkie proponowane przez nas akcesoria tego typu, w tym matryce pod laser, spełniają niezbędne standardy jakości. Przekłada się to z kolei na bezpieczne użytkowanie oraz wysoką funkcjonalność klisz.

Serwis wykonywania matryc

Kontakt

Serwis wykonywania matryc

Wykonujemy zarówno matryce stalowe cienkie, stalowe grube, ceramiczne oraz polimerowe.
W celu uzyskania oferty prosimy o podanie wymiarów matrycy oraz informacji na temat otworów.

Załączniki:


Naświetlarki i suszarki do matryc polimerowych

Kontakt

Naświetlarki i suszarki do matryc polimerowych

Oferujemy sprzęt do samodzielnego naświetlania matry, dzięki któremu w kilku prostych krokach można wykonać idealną matrycę polimerową.

Nieodzownym elementem jest także szkolenie z wytrawiania matryc oraz odpowiedni materiał eksploatacyjny tj.  film + raster E7812 Teca-Print+  wysokiej jakości pusta matryca Teca-Print

Polimerowe

Matryce polimerowe

Kontakt

Matryce polimerowe

Matryc polimerowych używamy do krótkich (do 20-30 tys.) i średnich (do 30-45 tys.) serii nadruków. Matryca wykonana jest ze światłoczułego materiału polimerowego, który pokrywa stalową płytkę. Dla średnich serii nadruków polecamy stosowanie bardziej odpornych na zużycie matryc typu Long-Life.

 • Standard - wytrawialność wodą
  nieperforowana: l18, perforowana: L18

 • Standard - wytrawialność alkoholem
  nieperforowana: B17, perforowana: P17

 • LongLife - wytrawialność alkoholem
  nieperforowana: K52
  2-dziurkowanych: G52
  4-dziurkowanych: G53

Matryce polimerowe grawerowane laserem. Nowość(!)

Kontakt

Matryce polimerowe grawerowane laserem. Nowość(!)

Stalowe 0,5 mm

Ceramiczne

Matryce ceramiczne

Kontakt

Matryce ceramiczne

Matryce ceramiczne wykonywane są za pomocą grawerowania laserem. Dostępne są różne rozmiary matryc.

 • Jednostronnie polerowane: H06H10

 • Dwustronnie polerowanie: U06U10


Zalecane są one w przypadku gdy:

 • wykonujemy bardzo duże ilości nadruków ( > 1.000.000 ) 

 • nie tolerujemy nawet najmniejszego pogorszenia jakości nadruku

Matryce te są stosowane głównie w branży zegarmistrzowskiej oraz medycznej.

Stalowe 10 mm

Matryce stalowe 10 mm

Kontakt

Matryce stalowe 10 mm

Matryce stalowe o grubości 10 mm przeznaczone są do znacznych nakładów nadruku (> 1.000.000) przy zachowaniu najwyższej jakości.

 • grubość: 10 mm

 • Wymiary zewnętrzne:
  C98, C78, C58

 • System zamknięty
  C99 (gwint), C98

 • Matryca ze stali chromowanej:
  A98M98 

 • Dokumentacja na żądanie

Sprzęt do samodzielnego wykrawania matryc

Oferta firmy Teca-Print obejmuje nie tylko produkcję matryc z najwyższej jakości materiałów, gwarantujących uzyskanie pożądanego efektu końcowego. Klientom proponujemy również urządzenia przeznaczone do samodzielnego naświetlania klisz polimerowych. Dzięki oferowanej przez nas suszarce i naświetlarce, a także szkoleniu z zakresu wytrawiania matryc, można w kilku prostych krokach stworzyć formę drukową. Stworzenie własnych matryc poligraficznych daje szansę na optymalizację znakowania technologią tampodruku. Zachęcamy więc do skorzystania z oferty szkoleniowej.

Serwis matryc tampodrukowych

Zakres usług firmy Teca-Print to nie tylko produkcja matryc różnego rodzaju czy szkolenie z zakresu samodzielnego ich trawienia. Oferujemy również profesjonalny serwis trawienia matryc tampondrukowych polimerowych, stalowych cienkich i grubych, a także ceramicznych. Gwarantujemy szybki i tani przegląd klisz. Przypominamy, że regularnie wykonywany serwis matryc to gwarancja bezpiecznej obsługi, a także bezawaryjnej pracy tych urządzeń. Warto zatem o niego zadbać.

Matryce poligraficzne na zamówienie od sprawdzonego producenta

Firma Teca-Print zajmuje się produkcją matryc o różnej grubości oraz powierzchni. Każdy dostępny w ofercie model został precyzyjnie opisany w tabelce gotowej do pobrania na stronie internetowej. Wykonywanie matryc to usługa indywidualna, dostosowana do potrzeb danego Klienta. Cena zrealizowania zamówienia na wybraną kliszę do tampondruku jest zależna m.in. od jej wielkości oraz liczby otworów. Jeśli interesuje Cię profesjonalny serwis matryc, szkolenie z zakresu ich trawienia lub zakup wysokiej jakości akcesoriów do znakowania metodą tampodrukową, zachęcamy do kontaktu. Nasi specjaliści doradzą w wyborze najlepszego dla Ciebie rozwiązania.