Farby do tampodruku — gwarancja jakości nadruku

Dokładność i trwałość znakowania wykonanego metodą tampondruku gwarantują odpowiednio dobrane akcesoria, w tym farby poligraficzne. Oferujemy szwajcarskie produkty utwardzane promieniami UV, a także warianty jedno- lub dwuskładnikowe przeznaczone do różnych powierzchni. W asortymencie dostępna jest m.in. wysokiej jakości farba do szkła, polipropylenu i inne. Każda farba do tamponiarki dostępna w prezentowanym asortymencie posiada kartę z niezbędnymi danymi technicznymi w formie przystępnej dla użytkownika tabeli. Postępowanie zgodne z przeznaczeniem i właściwościami to gwarancja uzyskania pożądanego efektu.

 

Serwis mieszania farb PANTONE / RAL

Oferujemy serwis mieszania dowolnego typu farby i w dowolnym kolorze. 

Katalog

szwajcarskich farb i chemii Teca-Print


Katalog akcesoriów do tampondruku

Farba TPC128 do nieaktywowanego polipropylenu

po więcej informacji skontaktuj się z nami 

Zobacz więcej


Viscospatula

ustalanie gęstości farby

Właściwości farb i utwardzaczy


Ekologiczna chemia myjąca RB

po więcej informacji skontaktuj się z nami 

Zobacz więcej

Szpatułki do mieszania farb i inne akcesoria do tampodruku

Prawidłowe użytkowanie farb do tampondruku nie jest możliwe bez odpowiednich akcesoriów. Oferta firmy Teca-Print obejmuje więc nie tylko szeroki wybór intensywnych oraz odpornych kolorów, ale także elementów niezbędnych do prawidłowego wykonania nadruku. W dostępnym asortymencie posiadamy m.in. szpatułki do mieszania farb, butelki z dyfuzorem, urządzenie do usuwania ostrzy pierścieniowych i wiele innych. Każdy artykuł został przetestowany i zoptymalizowany pod kątem spełnienia wymagań technologii tampodruku.


Serwis mieszania farb tampondrukowych PANTONE/ RAL

Oferujemy obszerny katalog farb do tampodruku od sprawdzonego producenta. Dostępne są kolory bazowe o wysokim stopniu krycia i trwałości. Niezależnie od tego, czy będzie to farba przeznaczona na tworzywa sztuczne, czy inny wariant, dostępny w asortymencie, każda zagwarantuje wykonanie precyzyjnego nadruku. Co więcej, oprócz sprzedaży, zajmujemy się również serwisem mieszania farb tampondrukowych z serii PANTONE/RAL.